Wednesday, 22 January 2014

Organisasi Unit Kokurikulum

PENGERUSI
En. Onn Bin Mohd Noor
Guru Besar SK Batu 3

TIMBALAN PENGERUSI
Maganthran A/L K.Letchumanan
GPK Kokurikulum

NAIB PENGERUSI
Pn. Hjh Rossilah Binti Hashim - GPK 1
Tn. Hj. Rais Bin Shahdan - GPK HEM
Pn. Zaiton Binti Murat - GPK Petang

SETIAUSAHA KOKURIKULUM
En. Mohamad Nazim Bin Tesnoh

PENOLONG SETIAUSAHA KOKURIKULUM
Pn. Norazimah Binti Ibrahim

AHLI JAWATANKUASA

*********************************
PASUKAN BADAN BERUNIFORM
*********************************
Penyelaras: Pn. Hjh. Noraini Binti Ibrahim
Penolong Penyelaras: Pn. Hamidah Binti Abu Bakar
Setiausaha: Pn. Siti Kholilah Binti Selamat


*********************************
KELAB DAN PERSATUAN
*********************************
Penyelaras: Pn. Noraini Binti Rahmat

KELAB / PERSATUAN KO-AKADEMIK
Penolong Penyelaras: Pn. Nor Sajidah Binti Abdul Rani
Setiausaha: Pn. Norsila Binti Ibrahim

KELAB / PERSATUAN NON-AKADEMIK
Penolong Penyelaras: Pn. Muna A/K Nyireng
Setiausaha: Pn. Siti Zaleha Binti Md. Yusof


**************************************
KELAB SUKAN & PERMAINAN (1M1S)
**************************************
Penyelaras: Pn. Norazian Binti Bakar
Penolong Penyelaras: Pn. Che Zuraina Binti Che Busu
Setiausaha: En. Mohd Fahmi Bin Saif

SETIAUSAHA SUKAN: En. Mohd Fadzil Hadi Bin Mamat

PENOLONG SETIAUSAHA SUKAN 1: Pn. Aslina Binti Saperi

PENOLONG SETIAUSAHA SUKAN 11: Cik Dhanalaksmi A/P Kollakavandan

JAWATANKUASA BIMBINGAN PELAJAR: En. Abdul Razak Bin Rafiei
                                                                               : Pn. Faridah Binti Senawi


Takwim Unit Kokurikulum 2014


Aktiviti Kokurikulum Setiap Selasa ( 7.20 pagi - 8.20 pagi )

KETETAPAN HARI: SELASA
MASA: 7.20 -8.20 PAGI

Aktiviti yang dijalankan ialah:

1. Latihan Pasukan Sukan Sekolah
2. Latihan Sukan & Permainan Kelab 1M1S
3. Latihan Rumah Sukan
4. Liga Kelab 1M1S
5. Kem Sukan
6. Merentas Desa
7. Sukantara
8. Kejohanan Balapan dan Padang
9. Program Pembangunan Sukan & Permainan Sekolah




Jadual Perjumpaan Kokurikulum (Setiap Rabu)

Perjumpaan dan aktiviti Kokurikulum telah ditetapkan pada setiap hari Rabu jam 12.10 Tengahari hingga 1.10 petang. Jadual perjumpaan adalah seperti berikut:

BIL
TARIKH
AKTIVITI
1
01 JANUARI 2014
BADAN BERUNIFORM
2
08 JANUARI 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK
3
15 JANUARI 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK
4
22 JANUARI 2014
BADAN BERUNIFORM
5
29 JANUARI 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK

6
05 FEBRUARI 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK
7
12 FEBRUARI 2014
BADAN BERUNIFORM
8
19 FEBRUARI 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK
9
26 FEBRUARI 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK

10
05 MAC 2014
BADAN BERUNIFORM
11
12 MAC 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK
12
19 MAC 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK

13
02 APRIL 2014
BADAN BERUNIFORM
14
09 APRIL 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK
15
16 APRIL 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK
16
23 APRIL 2014
BADAN BERUNIFORM
17
30 APRIL 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK

18
07 MEI 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK
19
14 MEI 2014
BADAN BERUNIFORM
20
21 MEI 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK

21
18 JUN 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK
22
25 JUN 2014
BADAN BERUNIFORM

23
02 JULAI 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK
24
09 JULAI 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK
25
16 JULAI 2014
BADAN BERUNIFORM
26
23 JULAI 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK

27
06 OGOS 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK
28
13 OGOS 2014
BADAN BERUNIFORM
29
20 OGOS 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK
30
27 OGOS 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK

31
03 SEPTEMBER 2014
BADAN BERUNIFORM
32
10 SEPTEMBER 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK
33
24 SEPTEMBER 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK

34
01 OKTOBER 2014
BADAN BERUNIFORM
35
08 OKTOBER 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK
36
15 OKTOBER 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK
37
22 OKTOBER 2014
BADAN BERUNIFORM
38
29 OKTOBER 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK

39
05 NOVEMBER 2014
PERSATUAN / KELAB NON-AKADEMIK
40
12 NOVEMBER 2014
BADAN BERUNIFORM
41
19 NOVEMBER 2014
PERSATUAN / KELAB AKADEMIK

Persatuan Badan Beruniform 2014

Penyelaras: Pn. Hjh. Noraini Binti Ibrahim
Penolong Penyelaras: Pn. Hamidah Binti Abu Bakar
Setiausaha: Pn. Siti Kholilah Binti Selamat


****** PENGAKAP ******

1. En. Elansegaran A/L Thangamani (K)
2. En. Abd. Razak Bin Abu Bakar (PK)
3. En. Zulkifli Bin Othman
4. Pn. Alfizah Binti Saad
5. Pn. Sakinah Binti Mohamad
6. Pn. Rabtah Binti Ismail
7. Pn. Hjh Noraini Binti Ibrahim
8. En. Hazman Bin Pa'at
9. Pn. Siti Hajar Binti Ishak
10. Pn. Rosfaridah Binti Abdul Rahim
11. Pn. Aslina Binti Saperi
12. Pn. Siti Zaleha Binti Md. Yusof
13. En. Mohd Fadhil Bin Mohd Hasbi Tan


****** TUNAS PUTERI ******

1. Pn. Hawa Binti Kamsidi (K)
2. Pn. Rusliza Binti Omar (PK)
3. Pn. Hendon Binti Abd. Karim
4. Pn. Norsila Binti Ibrahim
5. Pn. Manisah Binti Tamat
6. Pn. Nor Sajidah Binti Abdul Rani


****** PUTERI ISLAM ******

1. Pn. Siti Aisyah Binti Diron (K)
2. Pn. Sanisah Binti Abu Bakar (PK)
3. Pn. Norazimah Binti Ibrahim
4. Pn. Hamidah Binti Abu Bakar
5. Pn. Che Zuraina Binti Che Busu
6. Pn. Saadiah Binti Ali
7. Pn. Nurul Hayati Binti Abd. Manan


****** TUNAS KADET REMAJA SEKOLAH ******

1. En. Mohd Fahmi Bin Saif (K)
2. Pn. Sivasanthini A/P Ramachandran (PK)
3. En. Mohd Nazim Bin Tesnoh
4. Pn. Faridah Binti Senawi
5. Pn. Hjh Haniza Binti Othman
6. Cik Noor Fadilah Binti Cholan
7. Pn. Roselina Binti Aminullah
8. Pn. Siti Kholilah Binti Selamat
9. En. Yusri Bin Jaafar Shah
10. En. Mohd Fadzil Hadi Bin Mamat
11. Pn. Maslia Binti Darum
12. Cik Dhanalaksmi A/P Kollakavandan
13. En. A.Halim Bin Sahelan


****** P.B.S.M ******

1. Pn. Hamidah binti Samad (K)
2. Pn. Norazian binti Bakar (PK)
3. Pn. Noorita Binti Md. Lip
4. Pn. Azlina Binti Abu Samah
5. Pn. Siti Satila Binti Kasmiran
6. En. Abdul Razak Bin Rapiei
7. Pn. Noraini Binti Rahmat
8. Pn. Rita Albert
9. Pn. Shoba A/P Kumaran
10. Pn. Muna A/K Nyireng
11. En. Muhamad Arif Bin Abd. Halim
12. Pn. Patidah Binti Atiran
13. Pn. Rahmatunnisa Binti Sufian Suri
14. En. Nazulraini Bin Nasmian


Persatuan dan Kelab Ko Akademik 2014

Penyelaras: Pn. Noraini Binti Rahmat
Penolong Penyelaras: Mohd Fadhil Bin Mohd Hasbi Tan
Setiausaha: Pn. Norsila Binti Ibrahim


****** PERSATUAN BAHASA MELAYU ******

1. Pn. Hjh Haniza Binti Othman (K)
2. Pn. Siti Kholilah Binti Selamat (PK)
3. Pn. Siti Satila Binti Kasmiran
4. Pn. Roselina Binti Aminullah
5. Pn. Manisah Binti Tamat
6. Pn. Muna A/K Nyireng


****** PERSATUAN BAHASA INGGERIS ******

1. Pn. Shoba A/P Kumaran (K)
2. Pn. Hjh Noraini Binti Ibrahim (PK)
3. Pn. Azlina Binti Abu Samah
4. Pn. Rusliza Binti Omar
5. Pn. Rita Albert
6. Pn. Patidah Binti Atiran


****** PERSATUAN AGAMA ISLAM / BAHASA ARAB ******

1. Pn. Che Zuraina Binti Che Busu (K)
2. Pn. Norazimah Binti Ibrahim (PK)
3. Pn. Siti Zaleha Binti Md. Yusof
4. Pn. Norsila Binti Ibrahim
5. En. Mohd Fadhil Bin Mohd Hasbi Tan
6. En. Nazulraini Bin Nasmian


****** KELAB PENDIDIKAN SENI VISUAL ******

1. Pn. Sakinah Binti Mohamad (K)
2. Pn. Rabtah Binti Ismail (PK)
3. Pn. Sanisah Binti Abu Bakar
4. Pn. Siti Hajar Binti Ishak
5. Pn. Hawa Binti Kamsidi


****** KELAB PJPK ******

1. En. Mohd Nazim Bin Tesnoh (K)
2. En. Yusri Bin Jaafar Shah (PK)
3. Pn. Norazian Binti Bakar
4.En. Elansegaran A/L Thangamani


****** PERSATUAN MATEMATIK ******

1. En. Abd. Razak Bin Abu Bakar (K)
2. Pn. Hendon Binti Abd. Karim (PK)
3. En. Mohd Fadzil Hadi Bin Mamat
4. Pn. Hamidah Binti Samad
5. Pn. Aslina Binti Saperi


****** PERSATUAN SAINS ******

1. En. A.Halim Bin Sahelan (K)
2. Pn. Sivasanthini A/P Ramachandran (PK)
3. Pn. Nurul hayati Binti Abd. Manan
4. Pn. Saadiah Binti Ali
5. En. Mohd Fahmi Bin Saif


****** KELAB MUZIK DAN KEBUDAYAAN ******

1. Pn. Alfizah Binti Saat (K)
2. Pn. Noorzita Binti Mohamad Lip (PK)
3. Pn. Rosfaridah Binti Abd. Rahim
4. Pn. Faridah Binti Senawi
5. Pn. Nor Sajidah Binti Abdul Rani


****** PERSATUAN KAJIAN TEMPATAN / SIVIK / KEWARGANEGARAAN ******

1. Cik Dhanalaksmi A/P Kollakavandan (K)
2. Pn. Maslia Binti Darum (PK)
3. Pn. Hamidah Binti Abu Bakar
4. En. Abdul Razak Bin Rapiei
5. Pn. Siti Aisyah Binti Diron


****** KELAB KEMAHIRAN HIDUP ******

1. Cik Noor Fadilah Binti Cholan (K)
2. En. Zulkifli Bin Othman (PK)
3. En. Hazman Bin Pa'at
4. Pn. Noraini Binti Rahmat
5. En. Muhamad Arif Bin Abd. Halim
6. Pn. Rahmatunnisa Binti Sufian Suri

Persatuan dan Kelab Non-Akademik 2014

Penyelaras: Pn. Noraini Binti Rahmat
Penolong Penyelaras: Pn. Muna A/K Nyireng
Setiausaha: Pn. Siti Zaleha Binti Md. Yusof


****** KELAB RUKUN NEGARA ******

1. En. Mohd Fadhil Bin Mohd Hasbi Tan (K)
2. En. Abd Razak Bin Rafiei (PK)
3. Pn. Faridah Binti Senawi
4. Pn. Hamidah Binti Abu Bakar
5. Pn. Shoba A/P Kumaran


****** KELAB DOKTOR MUDA ******

1. Pn. Rita Albert (K)
2. Pn. Siti Satila Binti Kasmiran (PK)
3. Pn. Noraini Binti Rahmat
4. Pn. Hawa Binti Kamsidi
5. Pn. Siti Aisyah Binti Diron
6. En. Nazulraini Bin Nasmian


****** KELAB PENCEGAH JENAYAH ******

1. Pn. Sanisah Binti Abu Bakar (K)
2. En. Zulkifli Bin Othman (PK)
3. Pn. Hjh Haniza Binti Othman
4. Pn. Nurul Hayati Binti Abd. Manan
5. En. Elansegaran A/L Thangamani


****** KELAB SENI FOTO ******

1. Pn. Siti Hajar Binti Ishak (K)
2. En. Abd Razak Bin Abu Bakar (PK)
3. Cik Dhanalaksmi A/P Kollakavandan
4. Pn. Che Zuraina Binti Che Busu
5. Cik Noor Fadilah Binti Cholan
6. Pn. Rahmatunnisa  Binti sufian Suri


****** KELAB PENYIMPAN ******

1. Pn. Manisah Binti Tamat (K)
2. En. Hazman Bin Pa'at (PK)
3. Pn. Hamidah Binti Samad
4. En. Mohd Fadzil Hadi Bin Mamat
5. Pn. Norsila Binti Ibrahim


****** KELAB PUSAT SUMBER ******

1. Pn. Norazian Binti Bakar (K)
2. Pn. Norazimah Binti Ibrahim (PK)
3. Pn. Saadiah Binti Ali
4. Pn. Aslina Binti Saperi
5. En. Mohd Nazim Bin Tesnoh


****** KELAB SENI BUDAYA ******

1. Pn. Noorzita Binti Md. Lip (K)
2. Pn. Sivasanthini A/P Ramachandran (PK)
3. Pn. Hendon Binti Abd. Karim
4. Pn. Rabtah Binti Ismail
5. Pn. Alfizah binti Saad


****** KELAB EXPLORER ******

1. Pn. Azlina Binti Abu Samah (K)
2. Pn. Roselina Binti Aminullah (PK)
3. Pn. Hjh Noraini Binti Ibrahim
4. Pn. Sakinah Binti Mohamad
5. Pn. Siti Zaleha Binti Md. Yusof
6. En. A.Halim Bin Sahelan


****** KELAB KESELAMATAN JALAN RAYA ******

1. En. Fahmi Bin Saif (K)
2. Pn. Rusliza Binti Omar (PK)
3. Pn. Maslia Binti Darum
4. Pn. Muna A/K Nyireng
5. En. Muhamad Arif Bin Abd. Halim
6. Pn. Patidah Binti Atiran


****** KELAB TEATER ******

1. Pn. Rosfaridah Binti Abd. Rahim (K)
2. En. Yusri Bin Jaafar Shah (PK)
3. Pn. Rozita Binti Ab. Talib
4. Pn. Siti Kholilah Binti Selamat
5. Pn. Nor Sajidah Binti Abdul Rani